Kalėdinis susitikimas

Kalėdinis susitikimas Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre

Jau tapo tradicija kasmet kalėdiniu laikotarpiu Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre organizuoti šventinį susitikimą, kuriame šiemet dalyvavo Vilniaus rajono administracijos atstovė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska, Dūkštų šv. Onos bažnyčios klebonas Henrik Naumovič, Dūkštų seniūnė Vaclava Baniukevič, vyr. socialinio darbo organizatorė Vladislava Ručinskaja, dienos centrą „Arką“ lankantys vaikai ir jų tėvai bei Centro bendruomenė.

Direktorė Justina Turbienė pasveikino visus susirinkusius ir įteikė padėkos raštą Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro savanoriui  Kšištofui Četirkovskiui už šeimynos svetainėje nutapytą pasakišką piešinį ant sienos.

Kalėdinį pasirodymą surengė ne vien Centro vaikų ansamblis „Arka“, porą dainų padainavo ir darbuotojų kolektyvas. Šventinę atmosferą papildė skaidrės su nuotraukomis apie kalėdinį vaikų išvykų, dovanų gavimo, koncertavimo maratoną.

Po jaukaus ir šventinio pasirodymo, kunigui sukalbėjus maldą, visi buvo pakviesti paskanauti Centro darbuotojų paruoštų kepinių bei kartu pasibūti prie kavos ar arbatos puodelio.

Socialinis pedagogas Lilija Zubova