Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms

Nuotolinės psichologų konsultacijos karantino metu

Informuojame, kad karantino metu projekto „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ psichologės bei mediatorė konsultuoja nuotoliniu būdu. 

Asmenys, kurie jau yra pildę projekto dalyvio anketą, konsultacijas gali gauti be apribojimų. Pasibaigus kosultacijai prašome iš savo el. pašto patvirtinti, kad paslauga atitinkamu laiku buvo suteikta, arba, pasibaigus karantino laikotarpiui, atvykti pas psichologę (ar mediatorę) ir pasirašyti už visas šiuo laikotarpiu suteiktas paslaugas.

Asmenys, kurie nėra dalyvavę projekto veiklose (nėra pildę projekto dalyvio anketos), turi užpildyti Projekto dalyvio anketą ir atsiųsti skanuotą (arba nufotografuotą) paštu bsnkoordinatore@gmail.com. Pasibaigus karantino laikotarpiui anketos originalas turi būti pristatytas fiziškai arba paštu adresu: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriui, Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.

Pasibaigus kosultacijai prašome iš savo el. pašto patvirtinti, kad paslauga atitinkamu laiku buvo suteikta, arba, pasibaigus karantino laikotarpiui, atvykti pas psichologę (ar mediatorę) ir pasirašyti už visas šiuo laikotarpiu suteiktas paslaugas.
Daugiau informacijos bei registracija į konsultacijas telefonu +37068685697 bei el. paštu bsnkoordinatore@gmail.com.

KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS VILNIAUS RAJONO ŠEIMOMS

Vilniaus rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais įgyvendina 3 metus truksiantį projektą “Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms” bendrai finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.

KVIEČIAME NEMOKAMAI PASINAUDOTI ŠIOMIS PASLAUGMIS

  • Pozityvios tėvystės mokymai

Mokymai šeimoms norinčioms tobulinti tėvystės įgūdžius, siekiant išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes. Tai 4 grupiniai užsiėmimai, (1 grupinio susitikimo trukmė – 3 valandos). Mokymai vyksta- Vilniuje, Kalvarijų g. 131.

Pozityvios tėvystės mokymo programos temos:

Susipažinimas; 2. Aš, mano vaikas ir pliaukštelėjimai;3. Emocinė socialinė vaiko raida;4. Prieraišumas;5. Jausmų bankas;6. Ydingas pykčio ratas; Bausmės ir pasekmės;7. Žinau, kad susitvarkysiu; Probleminis elgesys ir jo valdymas;8.Efektyvūs drausminimo būdai: taisyklės, paskatinimų sistema, drąsinimai ir pagyrimai; 9. Efektyvūs drausminimo būdai: aplinkos sutvarkymas, ignoravimas, natūralios bei loginės pasekmės, pertraukėlės; 10. Pasitikėjimo savimi stiprinimas.

  • Psichologo konsultacijos

Teikiamos individualios ir individualios šeimos konsultacijos. Mūsų palydovais dažnai tampa įtampa, stresas, nerimas, pyktis, atsiranda nuovargis, mažėja energija ir kūrybingumas, dėl šių priežasčių atsiranda nesutarimai santykiuose, iškyla problemos vaikų auklėjime. Psichologai turintys ilgametę darbo patirtį konsultuoja, šeimas, poras, vaikus, paauglius. Kviečiame pasinaudoti iki 10 nemokamų konsultacijų: Kalvarijų g. 131, Vilniaus m., (įėjimas iš P. Lukšio gatvės). Mokyklos g. 64. Geisiškių k.Vilniaus r. Bendruomeniniai šeimos namai. Konsultacijos galimos lietuvių, lenkų, rusų kalbomis.(Darbo kabinetas su priemonėmis žaidimų arba relaksacinei terapijai, pritaikytas darbui su vaikais)

  • Mediacijos paslauga

Mediacija – taikus ginčų sprendimo būdas, teikiamas neteisminiam civilinių ginčų taikinamajam tarpininkavimui, siekiant tarpusavio konfliktų sprendimo. Paslauga galima pasinaudoti Nemenčinėje Piliakalnio g. 84., ir Vilniuje, Kalvarijų g. 131.

  • Vaikų priežiūros paslauga

Vaikų priežiūros paslauga – teikiama tėvams, kurie dalyvauja projekto veiklose.  Vaikų amžius –  nuo 3 iki 7 metų. Paslaugas teikia užimtumo specialistai, ne ilgiau kaip 4 valandas.

  • Informacija

Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos maloniai kviečiame susisiekti su Vilniaus rajono bendruomeninių šeimos namų koordinatore, adresu:  Mokyklos g. 64. Geisiškių k. el paštu: bsnkoordinatore@gmail.com  tel. +370 686 85697. Jums bus suteikta visa reikiama informacija apie vykdomas partnerių paslaugas. Visas naujienas galite rasti facebook puslapyje – “Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“

Projektas „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, vadovaujantis „2014 – 2020“ metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto  „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ vadovaujantis įgyvendinimo priemone Nr. 08.4.1 – ESFA-V – 416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.