“Dėžutė džiaugsmo”

Šiandien, mes, dienos centro vardu norime širdingai padėkoti mūsų draugams, kolegoms, rėmėjams už puikų vasaros sezono uždarymą ir naujų mokslo metų atidarymą. O jis tikrai buvo puikus, mūsų kolegos iš Labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” kiekvienam vaikui įteikė po nepaprastą dėžutę pilną įvairių gėrybių skirtų dar geresniems mokslo metams.
“Vilties liepsna” jau ne pirmus metus padeda paruošti mūsų vaikus į mokyklą, skirdama kiekvienam vaikui dėžutę su kanceliarinėmis priemonėmis. Taip pat šie metai mums ypatingi tuo, kad suradome naujus draugus.
Išduosime paslaptį… ne mes juos suradome o jie atrado mus. Vieną gražų vakarą gavome laišką iš Vitalijaus, su labai nuoširdžiu pranešimu ir noru prisidėti prie geresnės mokslo metų pradžios vaikams. Vitalijus ir jo komanda iš įmonės Girteka Logistics bendradarbiaudami su mumis, padėjo net du vaikus aprūpinti mokslui reikalingomis priemonėmis (stalai, kėdės, šviestuvai), bet čia jų gerumas nesibaigė, nes dar 14 vaikų gavo mokyklinių priemonių rinkinius. Na ir pasakykit argi mums nepasisekė, panašu tartum būtume laimėję loteriją. Na ir žinoma vyšnelė ant šio gardaus torto – jau pasibaigus savaitei, gauname žinių kad CONICA AG pasirinko mūsų visų vaikų svajones, kurias buvome patalpinę Vaikų svajonės puslapyje.
Kadangi šis projektas yra skirtas labiau mokyklinių priemonių užtikrinimui kurias mes gavome, iki pilnos laimės trūko tik sportinės aprangos ir avalynės. Šiandien mes ją gavome. Jus nepatikėsite, kas ją mums įteikė ir kartu su CONICA atvyko pas mus į centrą. Ogi pati Diana Zagainova – olimpietė, lengvaatletė, trišuolininkė.
Diana ne tik atvyko įteikti dovanų vaikams, bet kartu su vaikais ir pasimankštinti. Labai smagiai diskutavome apie jos profesiją, pomėgius, meilę sportui bei gavome pakvietimą apsilankyti ir pasportuoti stadione, kuriame pati Diana treniruojasi.
Viso dienos centro „Arka“ vardu tariame didelį bei širdingą AČIŪ!

Tikimės, kad ir toliau palaikysime šiltus ryšius.