Kalėdų senelio pagalbininkai iš Šiaurės Airijos vėl pradžiugino vaikus

Globos centro informacija

Šiemet visi metai mūsų nelepino. Tiek vaikai, tiek suaugusieji turėjo prisitaikyti prie įvairių naujovių, daug ko išmokti bei daug ko atsisakyti. Šiemet Kalėdos nebus tokios, kokių dar prieš metus galėjome tikėtis. Visgi mūsų organizaciją džiugina, kad net ir ypatingomis sąlygomis, pakilią Kalėdų dvasią palaikyti padeda draugai iš Šiaurės Airijos.

Šiemet Kalėdų elfai buvo jau įprastai dosnūs. Dovanos iš Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės narių ir šios akcijos iniciatorės Loretos Bubinaitės-Buožienės jau antrus metus iš eilės išpildė svajones vaikų, gyvenančių Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos padalinyje. Airijoje gyvenančių lietuvaičių dosnumo dėka šiemet jau prieš Kalėdas puikiomis dovanėlėmis ar saldumynais galėjo džiaugtis dviejų šeimynų vaikai. Lietuvoje šiai šauniai bendruomenei, buriančiai mūsų tautiečius tolimoje užsienio šalyje, talkininkauja mūsų organizacijos globos koordinatorė Andželika Bagočiūnienė.

Armagh Lithuanian Community „Amber“ bendruomenės nariai, išeiviai iš Lietuvos kartu su šios akcijos iniciatore Loreta Bubinaite-Buožiene su meile ir rūpestingumu surenka, supakuoja ir atsiunčia dovanas Vilniaus rajone Globos padalinyje gyvenantiems vaikams. Dovanų dėžutėse vaikai rado ypač laukiamų saldumynų, žaislų, merginos – kosmetikos, vaikinai – ausinių, „Lego“ kaladėlių rinkinius, puošnius drabužius bei kitokius džiuginančius ir išsvajotus daiktus. Džiugu matyti vaikų spindinčias akis, kai išpakuotos dovanos išpildo jų svajones.

Dovanomis pradžiuginti vaikai siunčia rankų darbo kalėdines atvirutes su šiltais linkėjimais ir padėkos žodžiais tautiečiams į Šiaurės Airiją ir kviečia kiekvieną jų aplankyti, susipažinti ir pabendrauti čia – Lietuvoje.

 Taip pat dėkojame energingai ir šauniai mūsų organizacijos koordinatorei Andželikai Bagočiūnienei prisidėjusiai prie globojamų vaikų norų išsipildymo.