Savitarpio pagalbos grupės susitikimas

Š.m. rugpjūčio 25 d. VRŠVGC Globos centre įvyko savitarpio pagalbos grupės nuotolinis susitikimas.
Susitikime dalyvavo septynios globą vykdančios globėjos, kurios dalinosi globos džiaugsmais ir rūpesčiais. Susitikimo metu buvo aptarinėjamas pandemijos laikotarpis, globėjos diskutavo, kaip karantinas paveikė jų šeimos gyvenimo ritmą ir įpročius. Tiesioginį kontaktą pakeitė virtualus bendravimas, kuris gerokai nutolino vaikus nuo gyvo bendravimo, socialinių įgūdžių. Globėjos pabrėžė, jog mokymasis nuotoliniu būdu pablogino vaikų edukaciją, nukentėjo popamokinė veikla bei motyvacija. Tiesa, viena globėja paminėjo, jog jos globojamai mergaitei intravertei nuotolinis mokymasis nekėlė jokių įtampų, o tik leido pasiekti geresnių mokslo rezultatų.
Susitikimo metu globėjos taip pat dalinosi savo ir globotinių vasaros įspūdžiais. Vieni važiavo prie ežero, kiti prie jūros, kai kurie išmoko plaukti. Globėjos su džiaugsmu pasakojo apie vasaros linksmybes bei puikias globotinių atostogas.
Susitikimo pabaigoje dalyvės pasidalino savo jausmais ir pasiruošimo naujiems mokslo metams nuotaikomis. Globėjos nerimauja, kaip vaikams seksis įsilieti į ugdymo procesą kontaktiniu būdu. Diskutuodamos globėjos palaikė viena kitą ir gerbė viena kitos nuomonę. Ačiū dalyvavusiems.