Svečiavimasis, Globa, Budinti globa, Įvaikinimas – ką pasirinksi Tu?

Gegužės 15-oji – Tarptautinė Šeimos Diena, diena, kurią švenčiame arba ne, diena-minėjimas, kuris primena mums šeimos reikšmę ir jos svarbą. Visiškai atsitiktinai, tačiau kartu labai simboliškai sutapo Šeimos Diena ir Vilniaus rajono Globos centro susitikimas su bendruomene dėl šeimų paieškos vaikams.

Gegužės 15-ą dieną Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro darbuotojai lankėsi Avižieniuose. Dėka bendruomenės „Naujieji Avižieniai“ narių organizacinių pastangų, informacijos sklaidos, Vilniaus r. Avižienių gimnazijos kupole įvyko uolios diskusijos, klausimų atsakymų lavina, kaip gi kiekvienas mūsų gali būti naudingas Lietuvos visuomenei, kaip visi kartu galime padėti užaugti vaikams, kurie neteko tikrųjų savo tėvų globos. Vienai šeimai vaikų svečiavimasis jų namuose yra puiki, dalinai įpareigojanti, galimybė padėti jau šią vasarą, kitai šeimai galbūt įvaikinimas – stabilumas abiem pusėms – yra priimtiniausias.

Kaimynas sako, kad globojama dėl pinigų, kad norint globoti, reikia turėti nuosavus namus, globoti gali tik poros? Tikrai ne. Susitikimų metu Globos centrai siekia, kad šie globos mitai išsisklaidytų, dėl to nepailsdami komunikuojame ir kviečiame, kas išgirsta mūsų susitikimuose, dalintis savo aplinkoje.

Dar kartą ačiū dalyvavusiems Avižieniuose. Sulaukėme net 9 dalyvių, kas pranoko mūsų lūkesčius. Buvo labai jautru išgirsti atvykusių istorijas ir kas juos paskatino domėtis globos keliu. Išliko poreikis susitikimus kartoti, o jei klausimai kirba jau šiandien, paskambinkite mums arba parašykite SMS žinutę.