Tapkite Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro rėmėju!

Mūsų Centro paslaugų gavėjai tai daugiavaikės šeimos išgyvenančios sunkesnę finansinę padėtį, be tėvų globos likę vaikai ir motinos su vaikais, kurios dėl dažnai smurtinių priežasčių negali likti saugios savo pačių namuose arba joms trūksta socialinių ir buitinių įgūdžių.

Dirbame ir stengiamės visi kartu pagerinti mūsų gyventojų gyvenimus ir stengiamės, kad juose būtų kuo daugiau meilės, vilties, noro eiti pirmyn ir supratimo, kad pasaulyje yra daug gėrio ir šviesos, kuri juos lydės gyvenimo keliu.

Mums reikia Jūsų pagalbos!

Jūsų skirta parama 1,2 proc. GPM forma, tai žingsnis link šeimos ir vaikų gerovės.

Už surinktas pernai bei renkamas šiemet lėšas planuojame kurti mūsų bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvenantiems vaikams jaukią, šiltą ir saugią aplinką aplink namus (t. y. lauko baldų pirkimas), tam, kad vaikai vasaros metu galėtų bendrai vakaroti prie arbatos ar kakavos ir spoksoti į žvaigždes, juk viskas kas geriausia dar priešaky!

Kaip skirti paramą?
Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima pateikti iki š. m. gegužės 1 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą.

Pavadinimas – BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras; Paramos gavėjo kodas: 304103207.

Išsamią informaciją, kaip skirti paramą, rasite čia.

Ačiū už Jūsų gerumą!