Tarptautinė vaikų gynimo diena

Pirmoji birželio popietė Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre buvo kiek kitokia nei visada. Visoje teritorijoje sukosi ir bėgiojo centro darbuotojai o vaikai nekantriai laukė užsiėmimų mokykloje pabaigos, šiandien juk Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Šventė prasidėjo Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorės Justinos Turbienės sveikinimu, linkėjimais ir refleksijomis tokios nuostabios šventės proga. Po įvadinio žodžio kiekvienas vaikas gavo dovanų ir gėrimą iš nuostabios naminio lemonado piramidės. Toliau sekė žaidimai ir linksmybės o vaikų juokas nusidriekė aidu per apylinkes vos šventei prasidėjus.

Vaikai šiemet turėjo itin platų pramogų pasirinkimą. Nuo lauko žaidimų rinkinio (didelės “Jenga” kaladėlės su užduotimis, maišelių mėtymo žaidimas „Cornhole” ir daugelis kitų) iki batutų ir kitu atrakcijų. Kiekvienas norintis paragavo vaisių, spragėsių, saldumynų ir saldžios vatos, kuri šiemet džiaugėsi ypatingu populiarumu. Aktyviausieji dalyvavo futbolo rungtynėse, kuriose kartu žaidė ir vaikai ir centro darbuotojai. 40 min. trukusios rungtynės baigėsi taikiai 1:1 o po jų visi nužingsniavo ragauti sveikuoliškų kokteilių. Pilna įspūdžių popietė baigėsi sprogstančių ledų kokteiliais ir pokalbiais su draugais.

Kiekvienas rado kažką sau, bet svarbiausia – suaugusiųjų dėmesį ir atviras širdis. Kaip sakė popiežius Jonas Paulius II „Vaikai yra viltimi, kuri žydi vis iš naujo, projektu, kuris vis išsipildo ir ateitimi, kuri lieka visada atvira”.