Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas,
aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu,
kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba.
Aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą,
niekam nevalia manęs mušti,
visi vaikai yra svarbūs.
Aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju.
Aš turiu teisę žaisti…“

       Kaskart, organizuojant šventę, stengiamasi suteikti kuo daugiau džiaugsmo vaikams. Šie metai – išskirtiniai, kai karantino sukaustytas gyvenimas visą pavasarį buvo užvėręs duris bendravimui, pasibuvimui kartu.
       Birželio 1-ąją suvaržymai leido laisviau įkvėpti oro, dovanoti vaikams šventę ir paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Visus vaikus, vyresnius ir mažesnius, susirinkusius Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre esančioje žaidimų aikštelėje pasveikinome su Jų švente. Pasveikinti vaikų atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vyr. specialistė Eglė Liaudginaitė.
        Po šventės atidarymo vaikai linksmai šokinėjo ant pripučiamo kliūčių batuto, su šventės organizatoriais gamino skanius mėsainius ir dešrainius, skanavo cukraus vatą, valgė kukurūzų spragėsius. Vaikai patys supjaustė ir skanavo specialiai šventei iškeptą tortą.
       Kukliai, bet linksmai ir skaniai paminėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną, vaikams suteikėme bendravimo džiaugsmo ir visi kartu pasitikome vasaros pradžią.

Užimtumo specialistė
Barbara Lepeika