Pagalba Ukrainai

Didžiąja savaite vadinama savaitė prieš šv. Velykas. Svarbiausios yra trys paskutinės jos dienos, kurių vidurinė – Didysis penktadienis. Būtent tą dieną, prieš beveik metus, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro bendruomenė susitelkė bendram tikslui – padėti nuo karo bėgantiems Ukrainos žmonėms.

Ši diena ypatinga krikščionims visame pasaulyje. Labai simboliška, kad socialines paslaugas teikiantys specialistai, priėmė globėjus ir mamas su vaikais būtent šiuo ypatingu visiems  tikintiesiems laikotarpiu.

Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie mūsų ir padėjo priimti grupę žmonių, savanoriams, savivaldybės atstovams, vietos bendruomenei, nes su išūkiu nelikome vieni, mus nuolatos konsultavo ministerijos atstovai bei savivaldybės vadovai, vietos seniūnijos atstovai.

 Dirbame ne dėl įvertinimo, bet žmonių labui, bet didelis ačiū Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovams už palaikymą bei Gerb. Ministrei Monikai Navickienei už padėką, jaučiamės pagerbti ir reikalingi. 

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro bendruomenė