Pasaulinė šokolado diena Trakuose

          Liepos 7 d. minima pasaulinė šokolado – vieno populiariausių ir plačiai vartojamų konditerijos gaminių pasaulyje, diena.
          Ta proga dienos centro „Arka” lankytojai turėjo labai smagią edukacinę programą šokolado namuose „AJ šokoladas” Trakuose, kurios metu pamatė kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, atsakinėdami į klausimus laimėjo daug įvairiausių prizų, o kas svarbiausia, pabuvo šokolado ekspertais ir galėjo patys pasigaminti savo mėgstamiausią saldainį ar net šokolado bokštą ir pasiimti su savimi. Apsilankėme AJ Šokolado skulptūrų muziejuje. Tai pirmasis šokolado skulptūrų muziejus Lietuvoje.
          Padėkoję už įdomią edukacinę programą, ežero pakrante ėjome link Trakų pilies, kur mus pasitiko laivo kapitonas, kuris mielai pakvietė pasiplaukioti Galvės ežeru. Iš tolo apžvelgėme Trakų pilį bei grožėjomės nuostabiu gamtovaizdžiu.
          Skaniai papietavę apsilankėme Trakų pilyje. Ekskursijos vadovė papasakojo apie kunigaikštį Vytautą, Lietuvos istoriją. Apžiūrėję ekspozicijas vaikai sužinojo, kokia didinga mūsų Tėvynės praeitis.
          Grįždami dar apsilankėme „Alpakų ūkyje”. Svetingi šeimininkai vaikams papasakojo alpakų kilmės istoriją, kaip šie gyvūnai atsirado Lietuvoje. Vaikai galėjo tiesiog pabūti su šiais mielais gyvūnais: pašerti, paglostyti, pavedžioti bei su jais nusifotografuoti.
          Turiningai ir įdomiai praleidę laiką, kupini puikių įspūdžių, sugrįžome namo.

Užimtumo specialistė
Barbara Lepeika