Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko baigiamasis Globėjų savaitės renginys

Liepos 3 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko baigiamasis Globėjų savaitei skirtas renginys, sukvietęs būrį globėjų, vaikų ir centro draugų, kurie neabejingi be tėvų globos likusiems ir nuskriaustiems vaikams.

Į šventę atvyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vyr. specialistės Eglė Liaudginaitė ir Jolanta Lukaševič, o taip pat seniūnijų atstovai ir, svarbiausia, globėjai su šeimomis.

Dienos bėgyje netruko nuoširdžių žodžių, šypsenų, dovanų ir vaikiško juoko. Vaikai galėjo džiaugtis pripučiamais batutais, ragauti saldžią vatą ir spragėsius, linksmintis prie muilo burbulų aparato, o suaugusieji turėjo progą susitikti, pasikalbėti apie sunkumus ir džiaugsmus užtikrinant vaikų gerovę. Penktadienio popietės smagiausiu akcentu tapo įspūdingos globotinių kūrybinių darbų parodos tema „Aš ir mano šeima“ atidarymas ir dovanų įteikimas. Svečiai, globėjai ir vaikai išvyko su šypsenomis, dovanomis, balionais ir puikiais įspūdžiais.

Tikimės, kad Globėjų savaitė taps tradicija ir susitiksime vėl kitais metais!