Vaikai – tai Dievo DOVANA, kurią gavę, įsipareigojam juos besąlygiškai mylėti, gerbti, saugoti ir išauklėti geresniais žmonėmis negu esame patys.

Vaikų linkėjimai vaikams:

Mūsų šalies vaikus tikrai lydi laimė, kadangi jie saugiai gyvena, lanko mokyklą, gali bendrauti ir mokytis gimtąja kalba, naudotis visomis vaikystės pramogomis ir džiaugsmais. Ta proga noriu labai padėkoti, kad čia, Vilniaus krašte, mumis rūpinasi mūsų politikai, mūsų rajono šeimininkė, Vilniaus rajono merė – Maria Rekst. Šiandien puikiai matome, kokios yra sukurtos sąlygos vaikams, šeimoms mūsų teritorijoje. Ryškiai yra pastebima parama organizuojant šventes, finansuojant išlaidas ir palaikant geru žodžiu.

Tarptautinė vaikų gynimo diena:

Į šventę atvyko  globėjai, budintys  globotojai, įstaigos darbuotojai su savo vaikučiais, draugai, rėmėjai, žiniasklaidos atstovai. Šventėje pasirodė Pabradės miesto kultūros centro Pučiamųjų kvintetas „Pabbrass“, kurissusikūrė 2018 metais. Kolektyvo vadovas Bronislovas Vilimas.  Tai nuotaikingas, linksmas kolektyvas, grojantis įvairią muziką – populiariąją, džiazo, klasikinę, bažnytinę. Pučiamųjų kvintetas „Pabbrass“ nuolat koncertuoja ne tik Pabradės miesto kultūros centro, bet ir rajono bei šalies renginiuose, koncertuose, festivaliuose. Savo koncertinę programą pučiamųjų kvintetas „Pabbrass“ atliko Panevėžio, Jonavos, Trakų miestuose, taip pat koncertavo Vilniaus ir Molėtų rajonuose. Šventėje dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, vicemerė Teresa Demeško, Tarybos narė Ana Miliuškevič, Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska, Dūkštų seniūnė Honorata Masalskienė, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro direktorė Leokadija Pavtel, Paberžės socialinės globos namų direktorė Rasa Tamošiūnienė, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė Jadvyga Ingelevič, taipogi aplinkinių mokyklų direktorės Renata Starenkienė ir Greta Baliul bei Maišiagalos tradicinių amatų centro vadovė Jolanta Japinskaja.

Dėkojame už nuostabų koncertą bei organizuotas edukacines programas vaikams, kurias pravedė Gerb. Oksana Graužinienė-Oksytė (Vilnos vėlimo programa) bei Gerb. Ramunė Virbickaitė (Molinių gaminių lipdymas). Nuoširdus ačiū!

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro
direktorė Justina Turbienė

Skip to content